اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی به جرائم ارتکابی نیروهای نظامی و امنیتی بدون اغماض رسیدگی می کنیم ...
به جرائم ارتکابی نیروهای نظامی و امنیتی بدون اغماض رسیدگی می کنیم
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5643929/به-جرائم-ارتکابی-نیروهای-نظامی-و-امنیتی-بدون-اغماض-رسیدگی-می

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) و به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین احمد رضا پورخاقان در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضائی و دادستان نظامی استان آذربایجان غربی که در مجموعه فرهنگی امام علی (ع) انتظامی استان برگزار شد ضمن تبریک میلاد حضرت زینب کبری (س) با اشاره به اتفاقات اخیر که به بهانه حمایت از جایگاه زن در کشور ایجاد شد، گفت؛ در هیچ مکتبی به اندازه اسلام به زن و جایگاه زن توجه نشده هست.

وی افزود: آن روزی که در همین اروپای به ظاهر متمدن، اساساً ارزشی برای زن قائل نبودند، این اسلام بود که جایگاه واقعی زن را به دنیا معرفی کرد و مثال بارز آن در قرآن کریم حضرت مریم و آسیه می‌باشد که به عنوان شاخص و الگو معرفی شده‌اند.

این مقام عالی قضائی خاطر نشان کرد: در تاریخ اروپا تا همین صد سال پیش زن حق ارث و حق رأی نداشت ولی اسلام عزیز از همان بدو ظهور برای زن جایگاه و ارزشی والا قائل بود و نمونه بارز آن وجود نازنین حضرت زهرا (س) هست.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کل کشور در ادامه با اشاره به خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در سازندگی و آبادانی گفت: در کشور با وجود داشتن مشکلات و کاستی‌ها، خدمات زیادی در جهت محرومیت زدایی انجام گرفته و در حوزه علم و تکنولوژی و صنعت دفاعی کشور پیشرفت‌های زیادی داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه انتقادها بایستی منطقی و سازنده باشد، گفت: انتقاد سازنده و عقلایی با وجود مسئولان انتقاد پذیر و کارآمد موجب رشد و تعالی مردم و جامعه می‌گردد.

حجت الاسلام و المسلمین پورخاقان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی که سازمان قضائی نیروهای مسلح از جایگاه ویژه و حساسی برخوردار است، تصریح کرد: پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح در اولویت سیاست‌های سازمان قضائی نیروهای مسلح می‌باشد و این سازمان با برگزاری مداوم دوره‌های آموزشی، نقش مهمی در کاهش جرایم داشته هست.

عضو شورای عالی قضائی اظهار داشت: علی رغم زحمات جهادگونه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، چنانچه افرادی از این نیروها مرتکب جرم شده باشند شناسایی و بدون اغماض به پرونده آنها رسیدگی می‌کنیم.

شایان ذکر هست در این مراسم کریم نوروزی به عنوان رئیس جدید سازمان قضائی و اکبر عبداله پور به عنوان دادستان نظامی جدید استان آذربایجان غربی معرفی و از زحمات رضا صمیمی رئیس سابق این سازمان و رسول صبحدل دادستان سابق نظامی استان قدردانی شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: سارا اسماعیلی »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1213839 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 9826 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :