اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی ناتو از کشورها "زامبی" می‌سازد ...
ناتو از کشورها "زامبی" می‌سازد
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://spnfa.ir/20230130/ناتو-از-کشورها-زامبی-میسازد-14430384.html

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) و به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه اظهار داشت که روسیه اصلا نیازی به غرب ندارد، ولی ناتو با قصه‌های ترسناک روسی‌هراسی، کشورهای همسایه را زامبی می کند.وی در ادامه افزود: " ما هیچ چیز از غرب نمی خواهیم.

تنها خواست ما این هست که دست از سر ما بردارند و ما را راحت بگذارند.

ولی ناتو، با اصرار جنون‌آمیزی که می توانست از آن به شکل بهتری استفاده کند، تا مرزهای روسیه می‌خزد و در عین حال کشورهای همسایه را با داستان‌های ترسناک روسی‌هراسی به شکل زامبی‌های بی اراده در می آورد.مسکو بارها در باره پیامدهای منفی چنین برخوردی هشدار داده هست.

ما منافع امنیتی مشروع خود را به خطر نمی اندازیم و اجازه نمی دهیم به مردم روسیه توهین گردد.

آمریکایی ها هشدارهای ما را نشنیدند و آن ها را جدی نگرفتند، و برعکس به هر شکل ممکن به تحریک کی‌یف علیه روسیه ادامه داده‌اند".آمریکا و ناتو به مرز خطرناک درگیری نظامی در اروپا نزدیک شدند26 ژانویه, 21:28روسیه بامداد روز پنجشنبه ۲۴فوریه عملیات نظامی خود را در اوکراین آغاز کرد.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هدف آن را "حمایت از افرادی که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند" نامید.به گفته وی، برای این منظور، برنامه ریزی شده هست که "غیر نازی سازی و غیرنظامی سازی اوکراین" انجام گردد، تا تمام جنایتکاران جنگی که مسئول "جنایت های خونین علیه غیرنظامیان" در دونباس می باشند، به دست عدالت سپرده شوند.پوتین خطاب به شهروندان خود گفت که شرایط "نیازمند اقدام قاطع و فوری" است، زیرا جمهوری‌های دونباس درخواست کمک کرده‌اند.

به گفته رهبر روسیه، تمام مسئولیت این خونریزی بر عهده وجدان رژیم حاکم بر اوکراین خواهد بود.بلینکن: آمریکا نگران انتقال تسلیحات توسط ایران به روسیه استدیروز, 20:06عملیات ویژه نظامی روسیه نتیجه سال ها تحریک غرب در اوکراین هست.

غرب سال‌ها عمدا حکومت نظامی را تحریک کرد تا در نتیجه این تحریکات و واکنش مسکو، 1 تعطیلی بی پایان با تحریم‌ها آغاز کند.

روسیه با اوکراین و مردم اوکراین در جنگ نیست.

هدف اصلی جلوگیری از 1 درگیری جهانی هست که در حال آماده سازی هست و در آن اوکراین نقش 1 پایگاه نظامی برای حمله به فدراسیون روسیه تعیین شده هست.

مقامات کی یف 8 سال فرصت داشتند تا موضوع را در چارچوب تمامیت ارضی خود از طریق مذاکره حل کنند، ولی اوضاع به جلو نرفت.از سال 2005، واشنگتن حداقل 224 میلیون دلار برای تأمین مالی برنامه های بیولوژیکی در اوکراین اختصاص داده هست.ایالات متحده درگیر نوسازی و تجهیز مجدد حدود 30 موسسه علمی وزارتخانه های بهداشت و کشاورزی و به همین صورت چندین مرکز بهداشتی و اپیدمیولوژیک فرماندهی نیروهای پزشکی وزارت دفاع اوکراین بود.

نتایج تحقیقات قبل از شروع عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین به مناطق تحت کنترل کی‌یف منتقل شد.
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: علی تصدیقی فر »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1239683 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 24777 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :