اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بارش‌های مطلوب در اصفهان از نیمه دوم آذر آغاز می‌شود ...
بارش‌های مطلوب در اصفهان از نیمه دوم آذر آغاز می‌شود
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5644064/بارش-های-مطلوب-در-اصفهان-از-نیمه-دوم-آذر-آغاز-می-شود

لیلا امینی در گفت‌وگو با خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) اظهار داشت: الگوها و مدل‌های اقلیمی نشان می‌دهد که بارش‌های مطلوب در استان اصفهان و منابع آبی از نیمه دوم آذر ماه آغاز خواهد شد.

وی افزود: هواشناسی استان پیش‌تر درخصوص وقوع بارش‌های دیرهنگام پاییزی هشدار داده بود ولی در ماه آبان ۲ موج بارشی خوب در استان فعال شد که کمی وضعیت کمبود بارش‌های امسال را تعدیل کرد.

موج بعدی بارش‌های اصفهان از ۱۴ آذر

سرپرست اداره پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با تاکید بر اینکه بارش‌های اصلی و مؤثر استان را از نیمه دوم آذر ماه انتظار داریم، خاطرنشان کرد: از امروز تا یکشنبه هفته آینده پدیده جوی خاصی در استان نخواهیم داشت ولی روز دوشنبه چهاردهم آذر ماه موج ناپایداری وارد استان خواهد شد که بررسی الگوها در حال حاضر نشان می‌دهد موج پیش رو ضعیف هست.‌

امینی افزود: از امروز تا اوایل فردا پنجشنبه با عبور امواجی ناپایدار از لایه‌های میانی جو شرایط ابرناکی در اکثر مناطق استان به ویژه در غرب و شمال غرب استان مهیا هست و بارش پراکنده برف و باران در این مناطق و از جمله فریدونشهر پیش بینی می‌گردد.

وی ابراز داشت: در مناطق مرکزی به ویژه کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی استان طی امروز چهارشنبه تا اواسط فردا پنجشنبه به علت سکون نسبی هوا همچنان شرایط برای افزایش غلظت آلاینده‌های جوی وجود دارد.

سرپرست اداره پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت پیش رو بین 1 تا سه درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۷ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به سه درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.

امینی اضافه کرد: بوئین میاندشت با دمای ۲ درجه سانتیگراد زیر صفر و خوروبیابانک با دمای ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط استان پیش‌بینی می‌گردد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: سیده زهرا امیر ابراهیمی »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1213862 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 12197 2 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :