اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی عاجزانه می خواهم حرف های گل محمدی را نشنیده بگیرید - دود این ماجرا به چشم ما می رود! ...
عاجزانه می خواهم حرف های گل محمدی را نشنیده بگیرید -  دود این ماجرا به چشم ما می رود!
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.khabarvarzeshi.com/news/398305/عاجزانه-می-خواهم-حرف-های-گل-محمدی-را-نشنیده-بگیرید-دود-این-ماجرا

علی فیروزی در این باره می‌گوید: مصاحبه اخیر گل محمدی سرمربی پرسپولیس که ظاهرا تیمش را در بازی با آلومینیوم قربانی قضاوت عامدانه داوری دانسته و شدیدا به فدراسیون و کمیته داوران حمله کرده باعث نگرانی ماست.

ما نگران نوع داوری دیدار با پرسپولیس هستیم ولی امیدواریم عدالت مورد تاثیر صحبت های سرمربی پرسپولیس قرار نگیرد.

امیدوارم کمیته داوران فدراسیون فوتبال با دقت و عنایت ، شرایط تمام تیمهای لیگ برتر ، خصوصا تیمهای کم بضاعت به لحاظ مالی ولی پرطرفداری مثل نفت آبادان را در بازیهای سخت و حساس در نظر گرفته و خدای نکرده تحت تاثیر مصاحبه ها و حاشیه های مربیان قرار نگیرند .

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:  از شانس بد ما این هفته باید به مصاف پرسپولیسی برویم که سرمربی اش فضا را برای این دیدار بسیار سخت کرده ، گفتن اینکه ما تیم امیدمان را به آبادان می فرستیم و دیگر جام نمی خواهیم ممکن هست دودش تو چشم صنعت نفتی برود که اکنون شرایط خوبی در جدول ندارد.

با وجودی که کاملا یقین داریم برای کمیته داوران  سلامت مسابقات از هر چیزی برای آنها با ارزشتر هست ولی بازهم عاجزانه تقاضا داریم تحت تاثیر فضای رسانه ای و فشارهای حاشیه ای اخیر قرار نگرفته و داوران مسابقه نفت آبادان و پرسپولیس را تحت حمایتها و آماده سازی ذهنی و روانی خوبی برای این دیدار حساس قرار دهند.

او می‌گوید: باشگاه صنعت نفت ضمن رعایت احترام به تمام خانواده بزرگ فدراسیون  فوتبال ایران ، مدیران ، تیم ها  سرمربیان ولی هرگز در برابر پایمال شدن حق خود برای راضی نگهداشتن یا جبران حق تیمی دیگر کوتاهی و سکوت نخواهد کرد .

شرایط برای ما به گونه ای نیست که تاوان اشتباهات داوری را بدهیم و امیدواریم تیمی به پیروزی برسد که استحقاق خود را در زمین نشان می دهد.

آخرین جملات مدیر نفت هم عالی هست.

مدیر تیم صنعت نفت آبادان در خصوص تصمیم گل محمدی بر استفاده از بازیکنان امیدش در آبادان گفت: قطعا گل محمدی برای تحت تاثیر قرار دادن فدراسیون این صحبت را کرده و پرسپولیس در آبادان بر خلاف اظهارات گل محمدی با تمام توان و تمام بازیکنانش به میدان می آید.ضمن اینکه ما خودمان از ابتدای فصل از بازیکنان امید استفاده کردیم و استفاده از این بازیکنان برای هر تیمی 1 موفقیت و انگیزشی است، اگر پرسپولیس از بازیکنان امید خود برابر ما استفاده کند تازه به شرایط اول فصل صنعت نفت می رسد که در ترکیب خود از امیدها استفاده کردیم.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: علی تصدیقی فر »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1241731 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 21857 1 ماه پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :