اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی ۱۲ درصد اعتبارات مصوب سفر هیئت دولت به آذربایجان غربی پرداخت شد ...
۱۲ درصد اعتبارات مصوب سفر هیئت دولت به آذربایجان غربی پرداخت شد
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5794757/۱۲-درصد-اعتبارات-مصوب-سفر-هیئت-دولت-به-آذربایجان-غربی-پرداخت

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir)، رضا کرمی ظهر جمعه در جلسه شورای اداری بوکان که با حضور وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شد، افزود: برخی از بانک‌های استان برای پرداخت تسهیلات باید مجوز از مرکز دریافت کنند که همین امر باعث کند شدن روند پرداخت تسهیلات می‌گردد.

وی با بیان اینکه ۹۶ درصد وام‌های ازدواج و ۵۶ درصد تسهیلات فرزندآوری در آذربایجان غربی پرداخت شده است، ادامه داد: در استان نیز در قالب سفرهای استاندار به شهرهای مختلف مشکل هر منطقه رصد و بررسی می‌گردد.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه با اشاره به اینکه روند اخذ مجوزهای اقتصادی در دولت سیزدهم در مقایسه با دوران قبل شتاب بیشتری گرفته است، افزود: در کنار اقدامات مهم دولت سیزدهم ولی مردم از تورم و افزایش قیمت‌ها نگران می باشند.

انور حبیب زاده اضافه کرد: تعامل دولت سیزدهم با کشورهای منطقه از جمله عربستان سعودی زمینه را برای سرمایه گذاری خارجی در کشورمان بیشتر کرده هست.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: بازار بوکان با ۱۳ واحد صنفی کوچک در آذربایجان غربی خوش درخشیده ولی نیاز به حمایت بیشتر بخش دولتی دارد.

واحدهای صنعتی بوکان نیازمند تسهیلات سرمایه در گردش می باشند

حبیب زاده اظهار کرد: واحدهای صنعتی بوکان نیازمند تسهیلات سرمایه در گردش می باشند و اخذ مالیات زیاد از جمله مشکلات واحدهای صنعتی این شهرستان هست.

وی با بیان اینکه صنایع خرد بوکان زیر فشار تورم و رکود اقتصادی در حال له شدن است، گفت: مالیات نای نفس اقتصاد بوکان را گرفته و در حال خفه کردن این پتانسیل مهم است

حبیب زاده خاطرنشان کرد: پرداخت وام‌های ازدواج و فرزند آوردی در بوکان ماه‌ها طول می‌کشد که امید هست وزیر اقتصاد دستور تسهیل در پرداخت وام‌ها را اعلام کنند

ماموستا عباس احمدی امام جمعه بوکان هم در این جلسه گفت: مردم این شهرستان از بیکاری و نبود اشتغال رنج می‌برند، بانک‌ها برای تشویق بیشتر جوانان در امر ازدواج باید در واگذاری تسهیلات دولتی تسهیل کنند.

فرماندار بوکان هم گفت: این شهرستان دومین شهر استان آذربایجان غربی هست ولی برنامه ریزی ها متناسب با جمعیت رو به رشد آن نیست، ایجاد اتاق بازرگانی مشترک با اقلیم کردستان عراق در بوکان نیز از درخواست‌های فعالان اقتصادی و صنعتی این شهرستان هست.

خشایار صنعتی با بیان اینکه این شهرستان با ۱۱۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی یکی از قطب‌های مهم کشاورزی آذربایجان غربی به شمار می‌رود، اضافه کرد: بوکان فاقد اداره گمرک هست و وجود اداره گمرک به عنوان 1 شهرستان عقبه شهرهای مرزی 1 نیاز ضروری هست.

بازدید از چند طرح اقتصادی، شرکت در جلسه شورای اداری و دیدار با فعالان اقتصادی از برنامه‌های وزیر امور اقتصادی و دارایی در بوکان هست.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: Anonymous »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288754 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 16364 4 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :