اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی وضعیت آب در شاهرود بحرانی است/ تلاش مسئولان برای تامین آب پایدار ...
وضعیت آب در شاهرود بحرانی است/ تلاش مسئولان برای تامین آب پایدار
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5794768/وضعیت-آب-در-شاهرود-بحرانی-است-تلاش-مسئولان-برای-تامین-آب-پایدار

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir)، حجت الاسلام عباس امینی ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شاهرود به میزبانی مصلا مدرسه قلعه این شهر ضمن بیان اینکه با توجه به گرمای هوا و در پیش بودن تابستان وضعیت آب شرب مردم شهرستان به حالت بحرانی در آمده است، ابراز داشت: برای حل مشکل موجود در وهله نخست می‌بایست صرفه‌جویی در مصرف آب و برق توسط مردم صورت گیرد.

وی ضمن بیان اینکه باید صرفه‌جویی در مصرف آب به صورت فرهنگ تبدیل گردد، افزود: دیگر اقدام مهم در این حوزه باید تلاش برای فرهنگ سازی مصرف آب و برق در رسانه‌ها و فضای مجازی صورت گیرد.

خطیب جمعه شاهرود ضمن بیان اینکه آگاهی و دانش مردم و مسئولان در حوزه تأمین آب باید ارتقا یافته و به روز گردد، ابراز داشت: قطعاً می‌توان با کمک گرفتن از فناوری‌های نوین و شرکت‌های دانش بنیان از این بحران گذر کرد.

امینی ضمن بیان اینکه باید در حوزه مدیریت منابع آب از متخصصان ذی‌ربط کمک گرفته گردد، تصریح کرد: استفاده از نظر متخصصان این حوزه می‌تواند در کوتاه مدت برای تأمین آب نقش مؤثر ایفا کند.

وی ضمن بیان اینکه از مسئولان مربوط انتظار می‌رود تا نسبت به تأمین آب پایدار شهرستان تلاش بیشتری کنند، افزود: اگرچه اقداماتی صورت می‌گیرد ولی در دراز مدت جوابگوی نیاز شهرستان نیست و باید راه حل مناسب تدبیر گردد.

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir)، ولادت حضرت امام رضا علیه السلام، قدرت نیروی مقاومت در منطقه، به زانو درآمدن اسرائیل، تحقق حق آبه هیرمند طبق معاهده سال ۵۱، فتح خرمشهر، مهار تورم، فرهنگ سازی خرید کالای ایرانی، لزوم تراز درآمد و مخارج و نا ترازی نظام پولی از جمله مباحثی که در تریبون این هفته نماز جمعه سمنان مطرح شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: Anonymous »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288753 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 19520 6 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :