اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش آماده اعلام است ...
نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش آماده اعلام است
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://iranestekhdam.ir/نتایج-آزمون-استخدام-آموزش-و-پرورش-آماده-اعلام-است

نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش به زودی اعلام می‌گردد

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز آماده هست پس از معین شدن 1 سری فاکتورها، این نتایج را اعلام خواهیم کرد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ آماده هست و قطعا تا قبل از تاریخ ۱۰ خرداد اعلام می‌گردد، گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز آماده هست پس از معین شدن 1 سری فاکتورها، این نتایج را اعلام خواهیم کرد.

دکتر عبدالرسول پورعباس در حاشیه نشست «تبیین ابعاد اجرایی و حفاظتی نوبت دوم آزمون سراسری ۱۴۰۲» در جمع خبرنگاران به زمان اعلام نتایج آزمون‌ استخدامی آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: در مورد نتایج این آزمون منتظر 1 سری عوامل و فاکتورهایی هستیم که دستگاه‌های دیگر باید آن‌ها را اعلام کنند چرا که این فاکتورها روی نتایج اثر می‌گذارد. 

وی در ادامه تصریح کرد: نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ نیز آماده هست و قطعا تا قبل از تاریخ ۱۰ خرداد اعلام می‌گردد.

پورعباس به همین صورت به اقدامات اجرایی و حفاظتی نوبت دوم کنکور سراسری اشاره کرد و افزود: مسیر برگزاری آزمون با مدیران استان‌ها کنترل می‌گردد و عوامل اجرایی که بالغ بر ۱۲۰ هزار نفر می باشند را با توجه به تغییرات و تحولات آزمون باید توجیه کنیم.

در این مسیر نیازمند پر شدن پرتال طراحی سوالات هستیم چرا که فرایند آزمون الکترونیکی از طریق پرتال سوالات که مخزن زخیم و عظیمی هست و استاندارد اجرایی دارد، انجام می‌گردد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بر لزوم شناسنامه‌دار کردن عوامل اجرایی برگزاری آزمون‌های آینده تاکید کرد و گفت: عوامل اجرایی در مخازن و مراقبین و رابطین را باید شناسایی کنیم و سطح آموزش را به نسبت عملکردشان بررسی کنیم؛ چرا که آزمون‌های ما از نظر اجرایی تخصصی‌تر از سایر آزمون‌ها هست و نشست امروز هم در راستای هماهنگی و هم افزایی و ایجاد انگیزه برای داوطلبان تمام دستگاه‌های اجرایی بر مبنای برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۲ هست.

 وی در پایان تاکید کرد: نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ را با همراهی دولت و شورای امنیت کشور در دی ماه سال گذشته به شکل"سالم" برگزار کردیم و حتی 1 مورد تخلف هم گزارش نشد، بنابراین در نوبت دوم کنکور که در تیر امسال برگزار می‌گردد کنکور استانداردی را برگزار می‌کنیم تا امانت دار صندلی‌های حساس داوطلبان کنکور ۱۴۰۲ باشیم.

مشاهده صفحه جامع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه‌های استخدامی منبع: خبرگزاری ایسنا پاورقی استخدام بانک ملی ایران آزمون استخدامی آموزش و پرورش استخدام دانشگاه های علوم پزشکی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی استخدام شرکت نفت
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: دکتر محسن حسن پور »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288435 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 16512 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :