اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی مقدمات احداث ایستگاه‌های جدید مترو فراهم است ...
مقدمات احداث ایستگاه‌های جدید مترو فراهم است
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5691824/مقدمات-احداث-ایستگاه-های-جدید-مترو-فراهم-است

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) و به نقل از خبرگزاری مهر، محسن هرمزی مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: در بحث توسعه و احداث ایستگاه‌های شبکه مترو، نقش مناطقی که درگیر این ایستگاه‌ها می باشند، بسیار مهم هست در واقع احداث سازه ایستگاه و سایر تمهیدات ترافیکی مرتبط با آن، ایجاب می‌کند تا مناطق مختلف نسبت به تملک املاک و اراضی مورد نیاز، از قبل برنامه‌ریزی کرده و در موعد مقرر اماکن مورد نظر را در اختیار شرکت مترو قرار دهند.

وی افزود: از طرفی با توجه به رویکرد جدید مدیریت شهری مبنی بر استخراج هزینه‌های ساخت ایستگاه‌ها از درون هر پروژه که طرح توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی یا همان TOD را شامل می‌گردد، مقرر شده هر منطقه با توجه به ایستگاه‌هایی که قرار هست در آن محدوده ایجاد گردد، نسبت به ارائه طرح بارگذاری مناسب املاک مرتبط اقدام و آن را طبق برنامه زمان‌بندی تعیین شده، ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: به همین منظور جلسات مشترک مناطق مختلف شهرداری با شرکت مترو تهران به صورت هفتگی در حال برگزاری هست تا مقدمات احداث ایستگاه‌های مترو در زمان مناسب فراهم شده و توسعه شبکه مترو با کمترین انحراف از برنامه‌های زمان‌بندی میسر گردد.

هرمزی در ادامه گفت: طی نشست‌های انجام شده تاکنون، برخی مشکلات موردی هر ایستگاه در منطقه مربوطه مثل هواکش‌ها، معارضین و … مطرح شده و مناطق نسبت به حل آنها اقدامات لازم را مد نظر قرار داده‌اند.

در جریان سلسله نشست‌های پشتیبانی مناطق از توسعه و احداث ایستگاه‌های مترو، اخیراً جلساتی با حضور شهرداران و مدیران ارشد مناطق ۱۱ و ۲۰ در محل شرکت مترو تهران انجام پذیرفته و این جلسات به مرور زمان با سایر مسئولان شهرداری مناطق مرتبط نیز پیگیری خواهد شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: سیده زهرا امیر ابراهیمی »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237524 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 10744 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :