اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی مسئولین و نمایندگان استان قزوین به فکر حمایت از شمس آذر باشند ...
مسئولین و نمایندگان استان قزوین به فکر حمایت از شمس آذر باشند
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5692426/مسئولین-و-نمایندگان-استان-قزوین-به-فکر-حمایت-از-شمس-آذر-باشند

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) سعید دقیقی بعد از ظهر چهارشنبه پس از تساوی در برابر دریا بابل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شایسته پیروزی بودیم، اظهار کرد: در نیمه اول صحنه‌های بسیاری روی دروازه حریف داشتیم ولی تبدیل به گل نشد.

وی با بیان اینکه پنالتی صد در صد ما در دقیقه حدود ۸ گرفته نشد، افزود: این پنجمین یا ششمین اشتباه محرز بر علیه تیم ما هست و تا به حال در این مسابقات هیچ صحنه‌ای نداریم که داوری به نفع ما کار کرده باشد و جای تفکر دارد که چرا این صحنه پنالتی گرفته نشد.

سرمربی تیم شمس آذر قزوین ادامه داد: تا به حال بارها از ناحیه داوری ضرر کرده‌ایم ولی کیفیت بازی ما باعث شده تا به اینجا موفق باشیم.

وی با بیان اینکه موقعیت‌های بیشماری داشتیم ولی تبدیل به گل نشد و حتی وقتی ۱۰ نفره هم بودیم تیم برتر میدان بودیم و باید به تیم حریف هم که با انگیزه و با برنامه بود تبریک بگویم.

دقیقی ادامه داد: از بازیکنان جانشین گله داریم که وقتی وارد زمین می‌شوند باید وضعیت کیفی تیم بهبود پیدا کند نه اینکه شاهد افت کیفی تیم باشیم.

وی با تشکر از تماشاگرانی که در دمای زیر صفر درجه در ورزشگاه حضور داشتند، بیان کرد: از مردم قزوین توقع داریم که بسیار پربار تر و قوی‌تر پشتیبان تیم باشند.

سرمربی شمس آذر با بیان اینکه از مسئولین بسیار بیشتر توقع داریم، عنوان کرد: از سوی نمایندگان مجلس پیگیری و ممارستی برای رفع مشکلات باشگاه را ندیدیم.

وی در پایان یادآور شد: از اعضای شورای شهر و شهرداری انتظار بیشتری داریم و توقع داریم وقتی 1 تیم متعلق به 1 شهر هست حمایت بیشتری از آن بگردد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: میترا نادری »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237794 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 9394 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :