اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی مجیدی قید قلی‌زاده را زد - شارلوا پشیمان از رد پیشنهاد ۷ میلیونی ...
مجیدی قید قلی‌زاده را زد -  شارلوا پشیمان از رد پیشنهاد ۷ میلیونی
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5691633/مجیدی-قید-قلی-زاده-را-زد-شارلوا-پشیمان-از-رد-پیشنهاد-۷-میلیونی

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir)، علی قلی زاده بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که در سال ۲۰۱۸ به شارلوا بلژیک رفت، در تلاش برای جدایی از این باشگاه هست.

قلی زاده که تا سال ۲۰۲۵ با شارلوا قرارداد دارد، با مطرح کردن مسائل و مشکلات شخصی و خانوادگی قصد دارد قراردادش را فسخ کند.

قلی زاده در بازی اخیر شارلوا مقابل کلاب بروژ حتی در لیست ۲۰ نفره این تیم قرار نگرفت و «فلیس مازو» سرمربی این تیم هم تایید کرد که این بازیکن ایرانی «چند نگرانی خصوصی دارد».

این اتفاقات و مسائل شخصی باعث شده تا قلی زاده تمرکزش را برای ادامه بازی در شارلوا از دست بدهد و درخواست جدایی خود را به مالک ایرانی باشگاه ارائه کند.

در حالی که گفته می شد اتحاد کلبا امارات با سرمربیگری فرهاد مجیدی یکی از مشتریان قلی زاده هست ولی ظاهرا مجیدی هم قید این بازیکن ایران را زده هست.

مقصد قلی زاده احتمالا ایران یا یکی از کشورهای نزدیک به ایران یعنی ترکیه یا حاشیه خلیج فارس خواهد بود.

این خبری هست که نشریه sudinfo آن را تایید و بر کاهش ارزش قلی زاده در بازار نقل و انتقالات تاکید کرده است؛ اتفاقی که باعث شده باشگاه شارلوا هم از عدم ترانسفر ایشان در زمستان سال گذشته باوجود داشتن پیشنهاد ۷ میلیون یورویی پشیمان باشد.

این نشریه نوشت: «قلی زاده امیدوار بود پس از چهار سال و نیم حضور در مامبورگ، در جام جهانی توجهات را به خود جلب کند.

با این حال باوجود پاس گل مقابل انگلیس و در مجموع 1 جام جهانی خوب، این بازیکن خریداران بالقوه زیادی را نمی بیند.

اگر این بازیکن ۲۶ ساله می‌خواهد اسپورتینگ شارلوا را ترک کند، به این دلیل هست که همسرش نگرانی های سلامتی دارد و به ایران بازگشته تا در کنار خانواده‌اش بماند.

بنابراین علی قلی زاده به دنبال راه حل هایی در کشورهای حوزه خلیج فارس، ایران یا ترکیه هست تا سفرهای رفت و برگشت به ایران راحت باشد.»

این رسانه بلژیکی در ادامه از منتفی شدن انتقال قلی زاده به اتحاد کلبا خبر داد : «اتحاد کلبا امارات با فرهاد مجیدی مربی ایرانی آماده جذب قلی زاده به صورت قرضی می شد ولی این پیشنهاد هم دیگر معتبر نیست.

1 چیز مسلم است؛ اسپورتینگ شارلوا ممکن هست به شدت از اینکه قلی زاده را در ژانویه ۲۰۲۲ رها نکرد (ترانسفر نکرد) پشیمان باشد.

آن زمان "شامار نیکولسون» به تازگی شارلوا را به مقصد اسپارتاک مسکو ترک کرده بود.طبق اطلاعات ما، مدیران باشگاه شارلوا آن زمان پیشنهاد ۷ میلیون یورویی برای وینگر ایرانی خود دریافت کردند ولی آنها پیگیری مناسبی انجام ندادند تا تیمشان بعد از جدایی بازیکن جاماییکایی، ضعیف نگردد.»

به نوشته sudinfo، 1 سال پس از آن پیشنهاد مالی مناسب برای قلی زاده، ارزش این بازیکن ایرانی کاهش یافته هست و «گورخرها» برای یافتن پیشنهادی همثل پیشنهاد سال قبل با مشکل مواجه خواهند بود، حتی اگر اراده اطرافیانش برای انتقال ایشان به خلیج فارس این باشد که کیفیت ایشان را در محیطی برجسته کنند که معینات ایشان برای بالا بردن قرارداد مالی ایشان جذاب باشد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: نازنین شمس »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237452 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 19451 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :