اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی فال ابجد امروز یکشنبه 28 اسفندماه 1401؛ شخصی در زندگی به شما حسادت می‌کند ...
فال ابجد امروز یکشنبه 28 اسفندماه 1401؛ شخصی در زندگی به شما حسادت می‌کند
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://newsin.ir/content/25033179/فال-ابجد-امروز-یکشنبه-28-اسفندماه-1401؛-شخصی-در-زندگی-به-شما-حسادت-می‌کند.html

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای هست که طرفداران خاص خودش را دارد.

حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی هست که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند.

گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌گردد.

به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند.

برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌گردد به همین صورت «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب هست.

فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌گردد.

در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌گردد.

فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت می باشند از:حملثورجوزاسرطاناسدسنبلهمیزانعقربقوسجدیدلوحوتدر ادامه، فال ابجد امروز ۲۸ اسفندماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:فروردین: د آ جاهداف بزرگی دارید که رسیدن به آن برایتان ممکن است، ولی متاسفانه ناامید هستید.

اگر در مسیر عاشقانه خود تاکنون امیدواری دارید بهتر هست از این کار پرهیز کنید که دوباره دلتان خواهد شکست.

در نمازهایتان کاهلی نکنید تا گمراه نشوید.

اردیبهشت: ج ا جفالت خوب هست.

به لطف خداوند تمام مشکلات و سختی‌ها از زندگی تان خارج خواهد شد و شما به سربلندی و مقامات بالا خودتان را خواهید رساند، بهتر است؛ در زندگی برای خود صدقه‌ای بدهید، تا از چشم زخم مردم در امان بمانید و تنی سالم و تندرست داشته باشید.خرداد: ج ج جمشکلاتی که دارید به پایان می‌رسد و تمام چیز کاملا به نفع شما تمام خواهد شد پس به هیچ عنوان نگران نباشید.

از نظر مالی به مشکل خواهید خورد پس بهتر هست از ولخرجی پرهیز کنید، سعی کنید از بلندپروازی‌های خود بکاهید و کمی بیشتر قناعت کنید.تیر: د ج دخواسته بزرگی دارید که رسیدن به آن برایتان تقریباً غیر ممکن است، ولی خداوند در تمام حال با شماست پس نگران نباشید.

اگر تصمیم گرفته اید سفری را آغاز کنید و یا وصلتی انجام دهید حتماً استخاره کنید تا خدایی نکرده به بیراهه نروید.مرداد: ب ج دمسائل زیادی در زندگی تان وجود دارد که نباید آن‌ها را فاش کنید در غیر این صورت به دردسر خواهید افتاد.

شخصی سعی می‌کند شما را از راه درست منحرف کند، ولی نباید به ایشان توجه نشان دهید.

به زودی زندگی عاشقانه شما متحول می‌گردد و به سر و سامان می‌رسید.شهریور: آ ب داقبال خوبی دارید.

خیر و برکت در زندگی تا سرازیر خواهد شد و شادی و خوشبختی در زندگی برایتان فراهم می‌گردد، بهتر است؛ ناامیدی را از خود دور کنید به زندگی خوشبین باشید تا اتفاقات ناخوشایندی برای شما رخ ندهد، ازدواجی در پیش رو دارید که برایتان مبارک هست و شادی را تقدیمتان می‌کند.مهر: ج د جطالعت خوب هست.

به آرامش خاصی در زندگی خواهید رسید و شادی و نشاط را در آینده به دست می‌آورید، اگر قصد انجام کار‌های مهمی را دارید بهتر است؛ هر چه زودتر به انجام برسانید که احساس خوشایندی را در شما به وجود می‌آورد و زندگیتان را تغییر و تحولات اساسی می‌بخشد.آبان: ج ج دطالعت خوب نیست.

شخصی در زندگی به شما حسادت می‌کند و می‌خواهد مشکلات بزرگی در آینده برایتان به وجود بیاورد، بهتر است؛ حواستان را جمع کنید تا به دردسر‌های فراوانی مواجه نشوید و در آینده دست به کار‌های ناصوابی نزنید که شما را به نابودی می‌رساند.آذر: د ب آاقبال نیکی دارید.

به زودی گره از کارتان گگردده خواهد شد، و موفقیت و سربلندی را در آینده برایتان به وجود می‌آورد اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد، و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به دست می‌آورید، بهتر هست نسبت به زندگیتان بی گدار به آب نزنید تا به آرامش برسید.دی: ب د جطالعت روشن هست.

به زودی زندگیتان سروسامان خواهد گرفت و مشکلات از شما برطرف خواهد شد، بهتر است؛ ناامیدی به دل خود راه ندهید اگر قصد انجام معاملات کار‌های مهمی را دارید هر چه زودتر این کار را به انجام برسانید که برایتان سود و منفعت بسیار زیادی را دارد، و شادی را نصیبتان می‌کند.بهمن: ج ج داگر به نصیحت‌های بزرگترهایتان بی توجه باشید به دردسر بزرگی خواهید افتاد پس در این زمینه بی توجهی نکنید.

شخصی حرف ناپسندی در رابطه با شما میزند، ولی بسیار زود از کارش دست می‌کشد.

اگر در پی کسب مال و سرمایه هستید باید از راه شرعی و قانونی این کار را انجام دهید.اسفند: ب ب آتکیه گاهی محکم در زندگی‌تان دارید و خداوند هم همواره با شماست پس نگران هیچ چیز نباشید، آینده خوبی در انتظار تان هست.

اگر زنی در کارهایتان دخالت می‌کند باید محترمانه از ایشان بخواهید به این کار پایان دهید.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فال

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: محمد نوری مقدم »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1260943 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 11564 4 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :