اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی غرب می‌گوید دربرجام بن بستی نیست - می‌خواهند به توافق برسند ...
غرب می‌گوید دربرجام بن بستی نیست -  می‌خواهند به توافق برسند
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.eghtesadnews.com/fa/tiny/news-551211

در نشست پاسخگویی به تماس مردم؛

 

غرب می‌گوید دربرجام بن بستی نیست/ می‌خواهند به توافق برسند

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به مواضع کشورهای غربی در ماه‌های اخیر گفت: اکنون آخرین موضع آن‌ها این بوده هست که بن بستی وجود ندارد و می‌خواهیم به توافق دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری به صورت مستقیم و بی‌واسطه به سوالات و درخواست‌های مردم پاسخ داد.

وی در نشست پاسخگویی به تماس‌های مردمی در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری تصریح کرد: غرب برنمی‌تابد کشوری مثل جمهوری اسلامی ایران که برای رسیدن به استقلال خون بها داده است، بدون آنها و سیاست‌های آنها مسیر پیشرفت خود را ادامه می‌دهد، به همین دلیل در مکتوبات و مستندات خود به صراحت اعلام می‌کنند که انتظار نداشتند که پیشرفت جمهوری اسلامی به این سرعت اتفاق افتد.

به همین دلیل هست که با تحریم و بستن شریان‌های مالی، ارتباطی و تبادلات اقتصادی ایران تمام سعی خود را در تضعیف ایران به کار بستند ولی وقتی این تحریم‌ها و تهدیدات بی‌نتیجه ماند، پشیمان شدند.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: اول اعلام کردند که برجام مرده، بعد گفتند برجام در بن بست قرار گرفته است، تا دو هفته پیش تأکید بر این بود که برجام در اولویت ما نیست و اکنون آخرین موضع آنها این بوده هست که بن بستی وجود ندارد و می‌خواهیم به توافق دست پیدا کنیم.

وی افزود: آژانس بیشترین بازرسی را از ایران انجام داده بازرسی‌ها در روزهای گذشته و به صورت مرتب انجام شده هست.

آژانس از تأسیسات ایران هم به صورت با برنامه و هم سرزده بازرسی کرده و حتی 1 مورد از عدم انطباق برنامه اعلامی از سوی ایران با نتیجه بازرسی‌ها وجود نداشته هست.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد: غربی‌ها اجازه ندادند کشوری با ما کار کرده و هزینه صادرات ایران را پرداخت کند، این ظلم آشکاری بود که به مردم شد ولی فشارهای آنها جواب نداده و راه پیشرفت کشور همین راه مقاومت و حفظ ارزش پول ملی هست تا آسیب‌پذیری خود را به حداقل برسانیم.

به همین صورت بخوانید مذاکره ایران و آمریکا در خفا؟! برجام؛ تضعیف قدرت ایران هست یا تقویت؟ افشای نقشه بایدن علیه ایران! دستور روحانی به بانک مرکزی در مورد منابع ارزی آزاد شده کشور
google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: فرزاد امیری »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237811 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 4175 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :