اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی صحبت کردن در مورد ساپینتو بیهوده است - هر داوری انتخاب شود، استقلالی‌ها اعتراض می‌کنند ...
صحبت کردن در مورد ساپینتو بیهوده است -  هر داوری انتخاب شود، استقلالی‌ها اعتراض می‌کنند
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.khabarvarzeshi.com/news/414422/صحبت-کردن-درباره-ساپینتو-بیهوده-است-هر-داوری-انتخاب-شود-استقلالی-ها

پس از پیروزی استقلال برابر تیم نساجی مازندران و صعود آبی پوشان تهرانی به فینال جام حذفی، دومین تیم فینالیست این رقابت‌ها نیز معین شد.

پرسپولیس در دیداری مهیج ولی بدون تماشاگر موفق شد با نتیجه ۳ بریک تیم هوادار را شکست داده و به دیدار نهایی جام حذفی راه پیدا کند.

جواد منافی چپ پای خوش استیل سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در این رابطه به خبرورزشی گفت: شاید بزرگ ترین ضعف دیدار نیمه نهایی جام حذفی غیبت تماشاگران بود.

قشنگی فوتبال به پُر بودن ورزشگاه و حضور تماشاگران هست.

اگر ورزشگاه خالی باشد کیفیت و هیجان فوتبال از بین می‌رود.

حضور تماشاگر برای تیمی مثل پرسپولیس که هوادار دارد واقعا حائز اهمیت هست و به هر حال با توجه به اعتراض‌های صورت گرفته به خاطر بازی با پیکان، تصمیم بر این شد که این مسابقه بدون تماشاگر و در ورزشگاه خالی برگزار گردد.

وی ادامه داد: من شکی ندارم اگر دیدار نیمه نهایی جام حذفی با حضور تماشاگران برگزار می‌شد، پرسپولیس می‌توانست گل‌های بیشتری هم بزند.

شما دیدید تا دقیقه ۹ این دیدار، پرسپولیس ۲ گل زده بود و حتی موقعیت برای زدن گل‌های بیشتر را هم داشت.

در چنین مسابقاتی وقتی تماشاگر در استادیوم حضور داشته باشد تیم و بازیکنان مورد علاقه اش را با تشویق‌های خود جلو برده و کمک می‌کند گل‌های بعدی را هم بزند.

این 1 امر طبیعی در دنیای فوتبال هست ولی متأسفانه دیدار نیمه نهایی جام حذفی بدون تماشاگر برگزار شد تا پرسپولیس از این نعمت محروم باشد.

ستاره سابق پرسپولیس افزود: با تمام این تفاسیر، پرسپولیس نمایش خوب و منطقی انجام داده و به آنچه می‌خواست رسید.

در این دیدار به نظرم بچه‌های پرسپولیس زود هم اشباع شدند و در نیمه دوم سعی کردند بازی را اداره کنند تا نتیجه تغییری نکند.

هر چند گل سوم را هم روی زیرکی عیسی آل کثیر زدند ولی 1 گل هم از روی نقطه پنالتی خوردند که بهتر هست کارشناسان در این خصوص نظر و توضیح لازم را بدهند.

البته شاید 1 مقدار هم بچه‌های پرسپولیس خسته بوده باشند چرا که چند هفته‌ای می‌گردد این تیم با همین ترکیب ثابت بازی می‌کند و بچه‌ها فرصت استراحت پیدا نکرده اند.

صحبت کردن در مورد ساپینتو بیهوده است/ هر داوری انتخاب گردد، استقلالی ها اعتراض می کنند

مدافع چپ پیشین پرسپولیس در مورد عملکرد علی نعمتی در دیدار با هوادارنیز خاطرنشان کرد: پُست اصلی علی نعمتی مدافع میانی هست.

ایشان در حال حاضر در پُست غیر تخصصی خودش بازی می‌کند ولی توانسته تا حد زیادی انتظارات را برآورده کند.

در دیدار به تیم هوادار ایشان هم 1 مقدار خسته به نظر می‌رسید ولی در حال حاضر پرسپولیس در این پُست با کمبود بازیکن مواجه هست.

اگر پرسپولیس وحید امیری را به عقب بیاورد باز دچار مشکل دیگری می‌گردد و زور خط حمله کم خواهد شد.

وحید امیری هم می‌دود و خوب پرس می‌کند و هم توپ نگهدار هست و با توجه به تکنیک بالای خودش، مدافعان حریف را به دردسر انداخته و همبازیانش را تغذیه کند.

بنابراین در حال حاضر بهترین گزینه همین علی نعمتی هست.

جواد منافی افزود: در حال حاضر جدای از وحید امیری باید به علیرضا بیرانوند هم اشاره کنم که واقعا بمب روحیه هست.

داشتن چنین دروازه بان با روحیه‌ای واقعا برای پرسپولیس و هر تیم دیگری نعمت بزرگی هست.

بیرانوند 1 پنالتی هم در این بازی گرفت و نشان داد چقدر سرحال و آماده هست.

ایشان در نیمه دوم در چند صحنه هم خروج‌هایی داشت و دروازه اش را نجات داد هرچند نزدیک بود مصدوم گردد ولی با رشادت کار خودش را انجام داده و اجازه نداد نتیجه تغییر کند.

البته تمام بازیکنان پرسپولیس زحمت کشیدند و دست همگی درد نکند.

وی در مورد اعتراض استقلالی‌ها و درخواست برای انتخاب علیرضا فغانی یا 1 داور خارجی برای قضاوت دربی فینال حذفی نیز تأکید کرد: هر داوری انتخاب گردد شک نکنید استقلالی‌ها اعتراض می‌کنند.

این اعتراض‌ها هم به نظر من اول تمرکز تیم خودشان را گرفت و شاید اگر رویه دیگری در پیش می‌گرفتند، بهتر در لیگ نتیجه گرفته بودند.

متأسفانه اعتراض به داور بازی قبل از شروع مسابقه و بیانیه نویسی یا مصاحبه‌های اعتراضی مدتی هست در فوتبال ایران مُد شده هست.

امیدوارم در دیدار فینال شاهد 1 بازی تماشایی باشیم و باز هم پرسپولیس بتواند  ثابت کند شایسته ترین تیم ایران برای کسب عنوان قهرمانی هست.

منافی که پیش از این با ساپینتو درگیری لفظی داشته در خصوص طعنه یحیی گل محمدی و اینکه 1 مربی هرچه دلش خواست گفت و هر بی احترامی‌کرد، تمام رویشان را برگرداندند، نیز گفت: من نمی‌دانم منظور یحیی گل محمدی، سرمربی استقلال بوده یا نه ولی این را می‌دانم صحبت کردن و حرف زدن در خصوص ساپینتو بیهوده است!

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: احمد جمالی »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288896 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 24120 3 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :