اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی شرط ازبکستان برای بازی ایران - احتمال انتقال مسابقه به مناطق آزاد! ...
شرط ازبکستان برای بازی ایران -  احتمال انتقال مسابقه به مناطق آزاد!
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5691241/شرط-ازبکستان-برای-بازی-ایران-احتمال-انتقال-مسابقه-به-مناطق-آزاد

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir)، تیم ملی فوتسال ایران دو فرصت بسیار خوب برای آماده سازی خود پیش از حضور در مرحله مقدماتی و نهایی فوتسال قهرمانی آسیا در پیش دارد.

فیفادی اسفندماه که به تیم های ملی اجازه می دهد تمام بازیکنان خود را در اختیار داشته باشند، از ۸ تا ۱۷ اسفند در پیش هست و وحید شمسایی سرمربی تیم ملی در نظر دارد بیشترین استفاده را از این دوره ببرد.

پیش از این هماهنگی هایی با اندونزی برای سفر به ایران صورت گرفته بود ولی اخیرا تیم ملی در این تاریخ به تورنمنتی در تایلند دعوت شده هست.

تاکنون تیم های حاضر در این تورنمنت معین نشده اند ولی به نظر می رسد حضور در رقابت های دوستانه برای کادر فنی ارزش به مراتب بیشتری نسبت به برگزاری تمرین صِرف در تهران داشته باشد.

دومین فیفادی از ۲۱ تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ و تقریبا 1 ماه پس از اردوی اسفند خواهد بود.

کمیته فوتسال و فدراسیون فوتبال از چند ماه پیش مذاکراتی را با طرف ازبکستانی انجام دادند و مقرر شد تیم ملی فوتسال ازبکستان برای انجام دو بازی یا بیشتر به ایران سفر کند.

پیگیری های خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) نشان می دهد فدراسیون فوتبال ازبکستان برای پرواز به ایران شرایط خاص و سختگیرانه ای را در نظر گرفته و محدودیت هایی را در زمینه روادید پیش کشیده هست.

کمیته فوتسال هم قول پیگیری و فراهم کردن سفر ازبکها به ایران را داده هست ولی اگر در عملی کردن تعهد در قبال تیم حریف به نتیجه نرسد، ممکن هست بازی با ازبکستان لغو و یا میزبانی آن به یکی از مناطق آزاد ایران از جمله جزیره کیش منتقل بگردد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: سیده زهرا امیر ابراهیمی »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237387 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 14883 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :