اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی سقوط آزاد استقلال با مربی پرتغالی - ساپینتو ۳ پله پایین تر از مجیدی ...
سقوط آزاد استقلال با مربی پرتغالی -  ساپینتو ۳ پله پایین تر از مجیدی
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.khabarvarzeshi.com/news/396934/سقوط-آزاد-استقلال-با-مربی-پرتغالی-ساپینتو-۳-پله-پایین-تر-از

استقلال ۱۶ هفته از رقابت های لیگ برتر را سپری کرده هست و حالا ۱۴ مسابقه دیگر در مقابل مدافع عنوان قهرمانی قرار دارد تا بتواند با استفاده از این بازی ها شرایط بهتری برای خود رقم زده و اختلاف ۸ امتیازی با صدر جدول را جبران کند.

البته کاز ۴۲ امتیاز باقیمانده حتماً تمام آنها به حساب آبی‌پوشان واریز نمی‌گردد و تصور وقوع چنین اتفاقی غیر ممکن هست ولی با توجه به هفته های زیاد باقی مانده اگر استقلالی ها دچار تحولات تاکتیکی شده یا بازیکنان جدیدی جذب کنند که موثر باشند شاید شرایط برایشان عوض گردد.

نکته مهم اینجاست که آبی پوشان پایتخت حالا در حالی پس از پایان هفته شانزدهم رتبه چهارم را به دست آورده اند و از صدر جدول ۸ امتیاز فاصله دارند که فصل قبل در پایان همین هفته  با هدایت فرهاد مجیدی مقتدرانه صدرنشین بودند.

 سقوط آزاد استقلال با مربی پرتغالی/ ساپینتو ۳ پله پایین تر از مجیدی

استقلال فصل گذشته در پایان هفته شانزدهم ۳۸ امتیاز کسب کرده بود و آمار بسیار خوبی داشت این تیم صدرنشین جدول محسوب می‌شد و هیچ شکستی را هم در کارنامه خود نمی دید اتفاقی که تا انتهای فصل هم به وقوع پیوست و استقلال بدون حتی 1 ناکامی عنوان قهرمانی را به دست آورد ولی حالا شرایط کاملاً متفاوت شده هست.

آبی‌پوشان طی همین تعداد هفته های سپری شده سه بار مغلوب شده اند و دیگر تیمی شکست ناپذیر نیستند از بابت رتبه در جدول هم کاملا معین هست که شرایط آنها تغییر پیدا کرده و تا رده چهارم تنزل مقام پیدا کرده اند.

فصل قبل پرسپولیس در پایان هفته شانزدهم با ۳۵ امتیاز در تعقیب استقلال بود ولی حالا آبی‌ها ۸ امتیاز کمتر از حریف سنتی خود دارند.

 سقوط آزاد استقلال با مربی پرتغالی/ ساپینتو ۳ پله پایین تر از مجیدی

نکته دیگری که تفاوت استقلال مجیدی با تیم تحت فرمان ساپینتو را بیش از پیش آشکار می کند تعداد گلهای زده و خورده این تیم در فصل قبل و فصل کنونی هست استقلال فصل گذشته به عنوان 1 تیم فوق العاده فرصت‌طلب تلقی می شد که از کمترین موقعیت ها بیشترین استفاده را می برند؛ به همین خاطر در پایان هفته شانزدهم با ۲۶ گل زده صدرنشین بود ولی حالا این تیم آماری به مراتب کمتر دارد و فقط ۱۶ بار موفق به گگرددن دروازه حریفان خود شده هست.

از طرف دیگر ساختار دفاعی آبی‌پوشان نیز متزلزل تر از قبل محسوب می‌گردد.

آن‌ها فصل قبل تا پایان اولین هفته از دوره برگشت لیگ برتر فقط ۶ بار دروازه خود را گگردده شده بودند ولی حالا دو برابر آن دوران گل خورده اند آماری کاملاً نامناسب در قیاس با دوره قبلی لیگ برتر به حساب می‌آید.

ناگفته پیداست که تفاضل گل استقلال مجیدی هم از این تیم بهتر بود تفاضل و گله آبی ها در فصل قبل ۲۰+ بود ولی حالا ۴+ است؛ یعنی 1 سقوط آزاد در عرصه گل های زده و خورده. 

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: مجید خوش آهنگ »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237652 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 16082 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :