اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیاردی بخش خصوصی برای گردشگری پارک ملی قمیشلو ...
سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیاردی بخش خصوصی برای گردشگری پارک ملی قمیشلو
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5794521/سرمایه-گذاری-۵۰۰-میلیاردی-بخش-خصوصی-برای-گردشگری-پارک-ملی-قمیشلو

مهران زینلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) با اشاره به سفر 1 روزه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به استان اصفهان اظهار داشت: در این سفر علی سلاجقه از مجموعه معادن استان به ویژه معادن شهرستان‌های کاشان و نطنز بازدید میدانی داشتند و با حضور وی، مشکلات ناشی از معادن برای مردم مورد رصد و بررسی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در این راستا با موافقت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مقرر شد، با معادنی که موازین قانونی را رعایت نکرده‌اند برخورد قانونی گردد و با دقت نظر بیشتری که توسط دستگاه‌های مسئول اتفاق می‌افتد به محیط زیست و آرامش مردم خدشه‌ای وارد نگردد.

زینلیان با تأکید بر اجرای قانون 1 درصد فروش معادن در استان، ابراز داشت: در این بازدید بر اجرای این قانون تأکید شد تا عوارض دولتی از معادن دریافت و در محل هزینه گردد.

وی افزود: این مهم در گذشته محقق نشده ولی با همتی که در مدیریت استان در این خصوص وجود دارد به زودی شاهد اجرای این قانون خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بازدید از پارک ملی قمیشلو را برنامه دیگر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در استان عنوان کرد و گفت: با جلب موافقت سازمان محیط زیست درصدد هستیم نخستین مجموعه گردشگری، طبیعی و محیط زیستی در این منطقه احداث گردد.

وی از اعلام آمادگی سرمایه‌گذار در پارک ملی قمیشلو خبر داد و اظهار کرد: مقرر شده بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی در این منطقه هزینه گردد تا بتواند به قطب گردشگری تبدیل و باعث حفظ محیط زیست و ارتباط بیشتر مردم با حیات وحش گردد.

زینلیان گفت: زیستِ گونه‌های مختلف جانوری و مناظر بسیار بکر طبیعی در پارک ملی قمیشلو باعث رونق منطقه و باز شدن افق‌های طبیعی به روی مردم خواهد شد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: Anonymous »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288738 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 16762 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :