اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی ساعت‌های دلهره آور برای دروازه‌بان استقلالی - مظاهری باید 1 تصمیم سخت بگیرد ...
ساعت‌های دلهره آور برای دروازه‌بان استقلالی -  مظاهری باید 1 تصمیم سخت بگیرد
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.khabarvarzeshi.com/news/396978/ساعت-های-دلهره-آور-برای-دروازه-بان-استقلالی-مظاهری-باید-یک-تصمیم

 رشید مظاهری که سابقه حضور در تیم‌های سپاهان، ذوب‌آهن، تراکتور، استقلال و فولاد و...

را در کارنامه دارد، شاید به دلیل تصمیماتی که طی چند وقت اخیر گرفته، نتوانسته آنطور که باید کیفیت فنی خود را به نمایش بگذارد.

سابقه رشید مظاهری در تیم‌هایی که حضور داشته، همواره بر اساس تاثیرگذاری بالای ایشان بوده هست.

ولی اکنون شرایط طی دو فصل اخیر شاید به ضرر ایشان بوده هست که در این موضوع شرایط روحی–روانی و تصمیمات غیرحرفه‌ای ایشان نیز تاثیرگذار بوده هست.

رشید که سابقه حضور در تیم ملی در جام جهانی و جام ملت‌ها را نیز زیر نظر کارلوس کی‌روش در کارنامه دارد، شاید تصور نمی‌کرد که بعد از جدایی جنجالی‌اش از تراکتور و حضور در استقلال، سرنوشت به شکل عجیبی علیه ایشان گردد.

شماره 1 استقلال که البته روزهای کم‌اشتباهی نیز در جمع آبی‌پوشان داشت، در نهایت با تصمیمی احساسی‌تر راهی سپاهان شد تا پیراهنی که برای حضور در آن جنگیده بود را بسیار ساده از دست بدهد.

هرچند حضور در سپاهان باعث شد تا ایشان با فراغ بال در نقش شماره 1 در این تیم ظاهر گردد.

ولی بازگشت پیام نیازمند و رقابت دوباره و شرایط روحی این دروازه‌بان باعث شد تا بار دیگر تصمیم به جدایی و رفتن به مقصد جدیدی را بگیرد.

ایشان البته این بار قمار بزرگی کرده هست و در شرایطی که طی فصول اخیر همواره در تیم‌های بالای جدولی حضور داشته، در فاصله کوتاه باقی‌مانده تا پنجره نقل و انتقالات با رضایتنامه در دست، در انتظار پیشنهادی هست که بار دیگر ایشان را اغوا کند.

اکنون در فاصله ۲۴ ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات و در شرایطی که تیم‌های بالانشین جدول از گلرهای فیکس و قابل‌اعتمادی برخوردار می باشند، باید دید رشید مظاهری چه تصمیمی خواهد گرفت.

برای شماره 1 سابق سپاهانی اولویت اصلی در حال حاضر جمع‌بندی در مورد حضور در تیمی هست که بتواند قدرت جاه‌طلبی بالایی داشته باشد و شرایط روحی–روانی بد و آرامش سلب‌شده طی مدت اخیر را از وی دور کند.

او در حال حاضر و در اتفاقی جالب از پنج تیم پیشنهاد دریافت کرده است؛ این بار ولی تیم‌های خواهان او، برخلاف گذشته، نه سبقه قهرمانی دارند و نه مدعی بزرگی برای این فصل محسوب می‌شوند.

ولی ایشان به دنبال تصمیمی هست که از لحاظ فردی بتواند بار دیگر ایشان را در جمع مدعیان اصلی گلرهای برتر فصل قرار دهد.

باید دید این دقایق دلهره‌آور با چه تصمیمی از سوی این دروازه‌بان همراه خواهد شد و در نهایت ایشان با چه تیمی پای میز مذاکره و عقد قرارداد خواهد نشست.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: نادر حسین پور »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237784 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 20111 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :