اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی رشد ۸۰ درصدی امنیت غذایی در کشور ...
رشد ۸۰ درصدی امنیت غذایی در کشور
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5692217/رشد-۸۰-درصدی-امنیت-غذایی-در-کشور

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، دومین جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر کشور، صبح امروز با حضور سیدجواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن ربانی نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و اعضای این کمیته برگزار شد.

در این جلسه، سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام خمینی (ره)، اظهار کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای یادآوری دستاوردها و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران هست.

وی تشکیل کمیته روستایی و عشایری را در حوزه نمایندگی ولی فقیه را اقدام مؤثری دانست و افزود: بخش عظیمی از اقتصاد کشاورزی در روستاها و جامعه عشایری رقم می‌خورد و در این سال‌ها شاهد پیشرفت‌های خیره کننده در روستاها هستیم.

وزیر جهاد کشاورزی رشد بیش از ۸۰ درصدی امنیت غذایی در داخل کشور را مرهون تلاش و اراده مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری عنوان کرد.

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی پای کار است، خاطرنشان کرد: پیشرفت‌ها را باید به نمایش گذاشت تا برای جوانان تبیین گردد که شرایط روستایی و عشایری در گذشته چه بوده و در حال حاضر چیست.

استفاده از ظرفیت‌های مردمی و فضای مجازی برای ارائه دستاوردهای انقلاب

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی نیز در این مراسم با تشکر از اعضای کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر کشور و تبریک ایام، اظهار کرد: تمام ما با حضور در این جمع در حال عبادت هستیم و هدف ما ارائه خدمات بیشتر و نشان دادن این پیشرفت هست.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن ربانی، دو عامل مردمی بودن و توجه به کیفیت برنامه‌های این کمیته را ضروری دانست و عنوان کرد: برای ارائه دستاوردهای انقلاب، باید از ظرفیت‌های مردمی و فضای مجازی استفاده گردد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: شمیم عارفان »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237719 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 14990 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :