اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی دستگیری سارق محتویات خودرو با خودروی سرقتی ...
دستگیری سارق محتویات خودرو با خودروی سرقتی
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5790017/دستگیری-سارق-محتویات-خودرو-با-خودروی-سرقتی

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ رسول بهرامی ارشد، سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: یکم خرداد ماه سال جاری مأموران کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در محدوده خیابان سی متری نواب تهران در حال گشت‌زنی بودند که به یک دستگاه خودرو که راننده آن به آهستگی از کنار خودروهای پارک شده در کنار خیابان عبور می‌کرد مشکوک می‌شوند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه مأموران نشان می‌داد، پلاک خودرو به طرز ماهرانه‌ای مخدوش شده است و همین سرنخ کافی بود تا مأموران دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: راننده خودرو پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی از محل متواری و با حرکات مارپیچ به سایر خودروی‌های عبوری آسیب زد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با آغاز عملیات تعقیب و گریز راننده خودرو توجهی به فرمان‌های پلیسی نمی‌کرد ادامه داد: با ایجاد طرح مهار، خودروی متهمان متوقف و هر دو نفر دستگیر شدند و در بررسی اولیه مشخص شد خودروی مسروقه چندی پیش از جنوب تهران سرقت شده است.

سرهنگ رسول بهرامی ارشد گفت: از صندوق عقب خودروی متهم علاوه بر آلات و ادوات سرقت، یک عدد آمپلی، دو جفت رینگ و باطری همگی سرقتی مجموعاً به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات و لوازم خودرو در سطح معابر تهران در ساعات پایانی شب در خیابان‌های خلوت تهران و ۵ فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کردند.

وی افزود: متهمان ۲۷ و ۲۹ ساله دارای سوابق متعدد کیفری با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرایم احتمالی و جزئیات پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: Anonymous »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288333 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 18119 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :