اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی خبرهای جدید از ارائه وام سفر - رونمایی از پلتفرمی به نام ایران سفر ...
خبرهای جدید از ارائه وام سفر - رونمایی از پلتفرمی به نام ایران سفر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5691307/خبرهای-جدید-از-ارائه-وام-سفر-رونمایی-از-پلتفرمی-به-نام-ایران

روح الله حسین زاده مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی موضوع اختصاص وام ۳۰ میلیون تومانی سفر را در گفت‌گو با خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) تشریح کرد و گفت: در حال حاضر با ۱۵ دستگاه دولتی تفاهمنامه همکاری برای اختصاص این وام امضا کرده‌ایم تا وام ۳۰ میلیون تومانی با چهار درصد سود به کارمندان دولت یا کسانی که می‌توانند گواهی کسر از حقوق دریافت کنند تعلق می‌گیرد.

وی گفت: درخواست بودجه برای اجرای این طرح را از محل تبصره ۱۸ داده‌ایم به محض آنکه چنین مبلغی اختصاص یابد، این وام نیز در اختیار سرپرست خانوار قرار می‌گیرد.

در حال حاضر ساز و کار آن با بانک عامل معین شده هست.

هر زمان دولت این پول را بدهد آن را در اختیار بانک قرار می‌دهیم.

پس از آن، پکیج سفرها ارائه می‌گردد.

وی بیان کرد: قرار هست در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران که چند روز دیگر برگزار می‌گردد؛ پلتفرمی به نام «ایران سفر» رونمایی گردد در این سایت ۱۲ هزار مقصد بارگزاری شده هست و اطلاعاتی در مورد سفر به مردم می‌دهد.

افرادی که وام سفر دریافت می‌کنند می‌توانند به این سایت مراجعه کرده و هر مبلغی که برای سفر در نظر گرفته‌اند از جمله وام ۳۰ میلیون تومانی را بارگزاری می‌کنند و به آنها پیشنهاد داده می‌گردد که به کجا با چنین مبلغی می‌توانند سفر کنند.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی گفت: دو سال و نیم زمان برد تا بتوانیم این پلتفرم را اجرا کنیم به همین صورت بخش خصوصی دخیل در این کار نیز شناخته شده هست.

برای طراحی آن نیز ۲۵ پلتفرم جهانی را بررسی کردیم تا به این مدل رسیدیم.

ارائه مشاوره سفر تنها بخشی از کارکرد آن هست در این سایت خدماتی مثل کارانه کاپوتاژ، تورهای ورودی و غیره نیز ارائه می‌گردد.

وی با بیان اینکه ارائه وام سفر در راستای ارزان سازی سفرها اجرا می‌گردد گفت: در نظر داریم تا وام سفر را به دو وام ۳۰ میلیون تومانی برسانیم یعنی هر خانواده‌ای بتواند ۶۰ میلیون تومان برای دو سفر بگیرد.

نمی‌توان این وام را 1 جا و با مدت زمان کمی دریافت کرد بلکه باید وام اول را در حوزه سفر خرج کرده باشد تا مشمول دریافت وام دوم گردد.

اکنون در حال رایزنی هستیم تا هر کسی که برای دریافت وام اول اقدام کرده مشمول دریافت وام دوم نیز گردد.

حسین زاده در مورد اینکه تا کنون مدل‌های مختلفی از کارت‌های سفر ارائه شده هست ولی بی نتیجه مانده گفت: ما در این مدل قرار هست مردم را تشویق به سفر کنیم بنابراین نمی‌توان این وام را نقد کرد بلکه باید تنها در حوزه خرید اجزای سفر استفاده گردد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: فائزه جوادی »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1237397 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 23813 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :