اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی حضور وزیر بمب انرژی برای تیم ملی بود/ابهامات ابعادجدیدی پیدا کرده ...
حضور وزیر بمب انرژی برای تیم ملی بود/ابهامات ابعادجدیدی پیدا کرده
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5794074/حضور-وزیر-بمب-انرژی-برای-تیم-ملی-بود-ابهامات-ابعادجدیدی-پیدا

اصغر رحیمی سرپرست دبیرکلی فدراسیون تکواندو در آستانه اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی جهان با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: تیم ملی تکواندو ایران تمرینات بسیار خوب و منظمی را برای حضور موفقیت آمیز در مسابقات قهرمانی جهان پیگیری می‌کرد که برخی مسائل که هنوز هم معتقدیم یک کار برنامه ریزی شده بود، باعث افت روحی اعضای تیم و کادر فنی شد که خدا را شکر دکتر سجادی، وزیر ورزش و جوانان به موقع ورود کرد.

وی این حضور وزیر را به بمب انرژی زا تشبیه کرد و ادامه داد: به واقع حضور گرم و صمیمی دکتر سجادی به یکباره روحیه تیم را تغییر داد، ایشان در گفتگوی دوستانه به مسئولان فدراسیون، کادر فنی و اعضای تیم ملی باعث شد که همه روی موفقیت در رقابت‌های جهانی متمرکز شده و تلاش کنیم تیم ملی بتواند در این آوردگاه بزرگ عملکرد خوبی به نمایش بگذارد.

مدیر فنی تیم‌های ملی تکواندو در خصوص آخرین وضعیت تست‌های گرفته شده از اعضای تیم ملی گفت: خدا را شکر طی روزهای گذشته اتفاق جدید نیفتاده است. البته که ابهام در این خصوص ابعاد جدیدی پیدا کرده و با ورود وزیر ورزش به موضوع فوق اندکی شرایط بهتر شده، ولی در همین مورد با مراجع نظارتی صحبت‌های انجام شده و به امید خدا بعد از بازگشت تیم ملی از مسابقات پیش رو بحث دوپینگ را با همکاری مراجع ذیصلاح با جدیت بیشتری دنبال خواهیم کرد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون تکواندو ادامه داد: به ضرس قاطع می گویم که این دو جوان با آتیه ما در موضوع دوپینگ تقصیری نداشته اند. فدراسیون تکواندو خود را موظف می‌داند از همه پتانسیل و سرمایه‌های خود حفظ و نگهداری کند. بر همین اساس هم ان شاالله دفاعیه خوبی برای این دو جوان تنظیم و تلاش خواهد شد تا مدت محرومیت کاهش یابد. بدون شک کلهر و بزرگی با قدرت به میادین بازگشته و برای تکواندو ایران بازهم افتخار آفرین خواهند بود.

رحیمی در پایان گفت: وقتی موضوع مصالح ملی و تیم ملی کشورمان در میان باشد، منتظر کسی نخواهیم ماند و با جدیت تمام کلیه امور را رسیدن به نتیجه نهایی در خصوص موضوعات مختلفی که در این زمینه مطرح شده پیگیری خواهیم کرد.

شایان ذکر است تیم ملی تکواندو بامداد فردا جمعه پنجم خردادماه برای حضو ردر بیست و ششم دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان تهران را به مقصد باکو ترک می‌کند.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: Anonymous »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288371 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 16885 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :