اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی تأثیرات کاهش قیمت بیت کوین: کدام آلت‌کوین‌ها بیشترین ریزش را داشتند؟ ...
تأثیرات کاهش قیمت بیت کوین: کدام آلت‌کوین‌ها بیشترین ریزش را داشتند؟
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://ramzarz.news/news/71969/

 کدام آلت‌کوین‌ها بیشترین ریزش را داشتند؟زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیت کوین پس از چندین روز معامله در نواحی 27,000 دلار تغییر مسیر داد و به پایین‌ترین قیمت خود در دو هفته گذشته رسید. با کاهش قیمت ETH به زیر 1800 دلار و کاهش 3 درصدی ADA در 1 روز آلت‌کوین‌ها نیز وضعیت بهتری ندارند.

در این میان LDO به عنوان 1 استثنا وضعیت بهتری را تجربه کرد و توانست سود روزانه را برای خود ثبت کند. پس از کاهش قیمت و رسیدن به 26,500 دلار در هفته گذشته، بیت کوین با رسیدن به 27,000 در اواخر هفته، توانست کاهش قیمتی خود را تا حدودی جبران کند.

روند صعودی برای بیت کوین در این هفته هم ادامه‌ داشت تا جایی که به قیمت 27,500 نیز صعود کرده بود تا بتواند بالاترین قیمت ثبت‌شده در چند روز گذشته را ثبت کند.با این حال، خرس‌ها حرکت صعودی این ارز را متوقف کردند و اجازه افزایش بیشتر قیمت را ندادند.

در 24 ساعت گذشته ولی لحظات سخت‌تری برای گاوهای بازار رقم خورد؛ زیرا بیت کوین با بیش از هزار دلار کاهش قیمت، رکورد جدیدی را از تاریخ 13 می ثبت کرد و به 26,000 دلار رسید؛ یعنی کاهش 2 درصدی در 1 روز.

به این ترتیب، ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر به 505 میلیارد دلار کاهش یافته هست.

به همین صورت دامیننس بیت کوین نیز با کاهش روبه‌رو شده و به 46.1 درصد رسیده هست.  کدام آلت‌کوین‌ها بیشترین ریزش را داشتند؟معمولاً وقتی قیمت BTC روند کاهشی را تجربه می‌کند، اکثر آلت‌کوین‌ها نیز این روند کاهشی را تجربه می‌کنند.

اتریوم 1 نمونه بارز از پیروی آلت‌کوین‌ها از بیت کوین هست.

دومین دارایی بزرگ دیجیتال، با کاهش قیمت بیت کوین، بیش از 2 درصد کاهش یافت و به زیر 1,800 دلار رسید. بایننس کوین نیز پس از 1 درصد کاهش در تایم فریم روزانه به 305 دلار رسید.

بیشترین کاهش قیمت در میان 15 کوین برتر از آنِ ریپل، کاردانو، دوج کوین، سولانا، پولکادوت، لایت کوین، شیبا اینو و آوالانچ هست. با این حال، ApeCoin و Algorand بیشترین کاهش را در میان 50 ارز برتر بازار داشته‌اند: APE بیش از 8 درصد کاهش یافته و به 3.2 دلار رسیده است، در حالی که ALGO با 5 درصد کاهش به 0.15 دلار رسیده هست. ارزش بازار رمزارزها، در 1 روز 20 میلیارد دلار کاهش یافت و در دو روز بیش از 40 میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داده و اکنون در 1.1 تریلیون دلار قرار دارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال .می‌توانید قیمت تمام توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته تأثیرات کاهش قیمت بیت کوین: کدام آلت‌کوین‌ها بیشترین ریزش را داشتند؟ اولین بار در رمز ارز نیوز.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: پارسا جلالی اصل »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288592 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 15222 2 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :