اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بهسازی بافت فرسوده در شرق تهران سرعت گرفت ...
بهسازی بافت فرسوده در شرق تهران سرعت گرفت
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5637717/بهسازی-بافت-فرسوده-در-شرق-تهران-سرعت-گرفت

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir) و به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین آقامیری با همراهی محمدهادی علی‌احمدی شهردار منطقه ۱۳ با حضور در منطقه ۱۳ از عملیات عمرانی بافت فرسوده در سال جاری بازدید کرد.

در این بازدید، اقدامات عمرانی انجام شده از قبیل آسفالت، احداث و مرمت نهر و جدول بافت فرسوده و بازسازی پیاده روها بررسی و آخرین وضعیت پاتوق محله صفا مورد رصد و پایش عضو شورای شهر تهران قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه تداوم بازدیدها می‌تواند انگیزه مدیران شهری را در راستای خدمت‌رسانی بهینه به عموم شهروندان ارتقا بخشد، تأکید کرد: شورای شهر به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری می باشند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد هست باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم.

وی با بیان اینکه بافت‌های فرسوده از نظر اجتماعی و اقتصادی دارای مشکلات عدیده‌ای برای ساکنین و به همین صورت برای مدیران شهری است، افزود: با تدوین برنامه‌های صحیح جهت نوسازی و بهسازی این نوع بافت‌ها نه تنها به حل مشکلات منجر خواهد شد؛ بلکه فرصتی مناسب برای توسعه پایدار شهری در زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی فراهم می‌گردد.

علی‌احمدی با ارائه گزارشی از اقدامات معاونت فنی و عمرانی منطقه ۱۳ گفت: حدود ۱۷ هزار و ۹۵۰ متر مربع تراش و روکش مکانیزه و تخریب و روکش دستی با پخش دو هزار و ۷۴۰ تن آسفالت در ۱۳ نقطه منطقه انجام شده هست.

شهردار منطقه ۱۳ تهران به احداث و مرمت نهر و جدول بافت فرسوده منطقه ۱۳ تهران اشاره کرد و افزود: بیش از هزار و ۶۰۲ متر طول عملیات بازسازی نهر، کانیو و جدول بندی در ۲۱ نقطه در سال جاری اجرایی شد.

وی، بازسازی بیش از پنج هزار مترمربع پیاده‌روسازی از دیگر اقدامات حوزه فنی و عمرانی منطقه ۱۳ برشمرد.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران به اتفاق مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران و شهردار منطقه ۱۳ از محل پایانه جدید شرق بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این پروژه قرار گرفت.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: احمد جمالی »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 128877 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 24692 1 هفته پیش