اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بزرگترین جنگ و تهاجم به ایران در حال بروز و ظهور است ...
بزرگترین جنگ و تهاجم به ایران در حال بروز و ظهور است
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5639180/بزرگترین-جنگ-و-تهاجم-به-ایران-در-حال-بروز-و-ظهور-است

به گزارش خبرگزاری سایت اینک (Siteinc.ir)، علیرضا زاکانی پیش از ظهر پنجشنبه در چهارمین نشست مشترک شهرداران کلانشهرها و رؤسای شوراهای اسلامی مراکز استان‌ها، با بیان اینکه در نشست امروز انتظار می‌رود موضوعات بسیار مهمی در دستور کار قرارگیرد، اظهار داشت: بی تردید در این ایام بزرگترین جنگ و تهاجم به کشور عزیز ایران در حال ظهور و بروز است، جنگ ترکیبی و تهاجمی بزرگ که تمام داشته‌های ما را هدف گذاری کرده هست.

وی ادامه داد: از اسلام عزیز، ایران بزرگ و از اقوام گرامی ایران و مذاهب ایران عزیز از تمام ظرفیت‌ها بهره می‌گیرند تا بتوانند ایران قوی و پیشرفته و الگو را نه تنها از مقصد خود بازدارند بلکه شرایطی را فراهم کنند که ایران کهن را از کره خاکی محو کنند.

شهردار تهران افزود: پرچم حق در دست مردم ایران هست و مردم ایران می باشند که از هر قوم و مذهب این پرچم را در کنار هم آفریدند و آنگونه آبروداری کردند که امام (ره) فرمودند نمونه‌ای از این ملت جز در برهه‌های در تاریخ صدر اسلام مشاهده نشد.

زاکانی با تاکید بر اینکه در جنگ بزرگ و ترکیب هستیم و در نشست امروز ما باید این مسئله مورد توجه باشد، تصریح کرد: خطراتی که امروز کشور را تهدید می‌کند قابل مقایسه با دوران دفاع مقدس نیست و هیج مقطعی این شرایط در کشور نبوده هست.

وی خاطرنشان کرد: آنچه از ما طلب می‌گردد هوشیاری و بیداری و حرکت در مقابل آنهاست آنهایی که می‌خواهند ما را به ناکارآمدی متهم کنند و ما باید با کوشش و تلاش امید را در جامعه زنده کنیم.

آنها علاقه دارند با شکاف و ایجاد ضدیت بین مردم و اقشار شرایط کشور را به سمتی ببرند که مردم را در مقابل هم قرار دهند و انقلاب را از پشتوانه مردمی خالی کنند ولی ما باید تلاش کنیم اتحاد و یکپارچگی را به نمایش بگذاریم.

زاکانی افزود: آنها تلاش می‌کنند سطح خدمات را با اختلالاتی که ایجاد می‌کنند، پایین بیاورند و رضایتمندی مردم را به شرایط سخت تبدیل کنند ولی تلاش و کوشش ما در راستای منویات رهبر معظم انقلاب، خدمت و نوکری به مردم و فداکاری برای این ملت عزیز هست و این برای ما 1 ضرورت هست و باید خاک پای این ملت را توتیای چشم کنیم.

وی با بیان اینکه در برهه بسیار سختی قرار داریم، ابراز داشت: آثار شکست سنگین آنها در این هجمه و تهاجم نمایان شد ولی این کافی نیست و باید تلاش کنیم؛ امروز دولت ما دولت انقلابی هست و مجلس و دستگاه قضائی ما در مسیر خدمت و تلاش، حرکت می‌کند.

شهردار تهران، وجود 1 دولت خادم و رئیس جمهور فعال و حضور قوای فعال و در خدمت به مردم را موهبت خواند و گفت: با توجه به شرایط کشور، باید تاکید کرد که هر چه دشمن می‌خواهد عکس آن را باید عمل کنیم، زیرا ایشان می‌خواهد ملتی را به نام ایران به رسمیت نشناسد و علاقه دارد کاری صورت نگیرد ولی ما باید مدیریت جهادی در پیش گیریم‌.

ایشان علاقه دارد اقوام را از کنار هم جدا شده ببیند و برعکس ما اقوام را گل‌های معطری از 1 بوستان می‌دانیم و مذاهب را از اسلام عزیز؛ لذا وجه امروز ما، در کنار هم بودن و تاکید بر ضرورت شرایط روز و اندیشیدن برای عبور از مشکلات هست.

زاکانی اضافه کرد: در آستانه تدوین برنامه هفتم توسعه قرار داریم و پس از آن برنامه بودجه ۱۴۰۲ را در پیش داریم که به تبع نوع نگاه و عمل ما و مسئولان کشور و شوراها به شهرها و شهرداران و وظایف آنها باید در این برنامه متجلی باشد اگر بنا بر این هست که برنامه هفتم منشأ تغییر و تحول باشد باید با تمام ظرفیت‌های کشور و با بهم پیوستگی تمام رشته‌ها، اهداف ما را محقق کند.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری در موضع فرهنگ، در مواجهه با اقتصاد، اجتماع و تمام موارد، شهرداری‌ها و شوراها در شهرها نقش آفرین می باشند، گفت: اصل ۱۰۰ تا ۱۰۶ قانون اساسی تأکیدات جدی دارد که به هر حال قانون برنامه هفتم به عنوان قانون بالادستی باید نگاه جدی به این ظرفیت‌ها داشته باشد و بتواند این ظرفیت‌ها را به کار گیرد و بتواند به بهترین نحو عمل کند تا ظرفیت‌ها و خدمات را ارتقا دهند.‌

شهردار تهران ادامه داد: با توجه به اینکه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ در پیش است، ایجاد زمینه درآمدهای پایدار در شهرها و ثبات در مدیریت شهری برای عمران و آبادانی شهرها امکانی را می‌طلبد که توجه ویژه ای را در شوراها و شهرداری‌ها داشته باشیم.

google rating | reviews
4.8 ستاره - 1319 بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: امیر صالحی »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 129721 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 10491 3 شبانه روز پیش