اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی انهدام باند مدلینگ و ترویج بی‌حجابی در بوشهر ...
انهدام باند مدلینگ و ترویج بی‌حجابی در بوشهر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mashreghnews.ir/news/1492941/انهدام-باند-مدلینگ-و-ترویج-بی-حجابی-در-بوشهر

به گزارش مشرق، سردار حیدر سوسنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه مردم ولایت‌مدار استان توجه پروژه‌ای به اعتقادات و ارزش‌های دینی، مذهبی و انقلابی دارند اظهار داشت: مشارکت مردم استان بوشهر در ترویج فرهنگ دینی و انقلاب اسلامی ستودنی هست.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به شناسایی شبکه اینترنتی مدلینگ مبتذل و ترویج دهنده بی‌حجابی در استان خاطر نشان کرد: در راستای تشدید اقدامات مقابله‌ای با مصادیق غیراخلاقی مجرمانه در فضای مجازی، پلیس فتا استان 1 شبکه اینترنتی مدلینگ مبتذل و ترویج دهنده بی حجابی را شناسایی و لیدر و اعضای این باند مجرمانه را دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه لیدر اصلی دستگیر شده این شبکه مروج ابتذال، با چندین صفحه و مجلات خارجی در کشور آمریکا فعالیت داشت، گفت: این فرد در قالب تولید محتواهای غیراخلاقی به‌صورت مدلینگ مبتذل ارتباط و همکاری با چند صفحه و مجلات آمریکایی داشت و چندین صفحه اینستاگرامی را شخصاً یا توسط دوستانش در کشورهای همسایه مدیریت می‌کرد.

سوسنی با بیان اینکه، تقریباً تمام اعضای این شبکه که در کشور ساکن بودند افزود: این اشخاص توسط پلیس فتا استان بوشهر با هماهنگی قضایی دستگیر یا احضار شده‌اند.

وی افزود: چندین نفر عکاس که در آتلیه‌ها در تولید محتواهای تصویری برای این شبکه فعالیت داشتند نیز شناسایی و مورد تحقیق قرار گرفته و به همین صورت ادمین ده‌ها صفحه اینستاگرامی استانی که با سر شبکه در بازنشر این محتواهای غیراخلاقی همکاری می‌کرد احضار و مورد رسیدگی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه همزمان با حذف محتواهای مجرمانه از بسترهای پایش شده مجازی، پیگیری قضایی تا دستگیری برخی از عوامل این اقدامات مجرمانه که در خارج از کشور حضور دارند ادامه خواهد یافت خاطرنشان کرد: پلیس فتا استان بوشهر به‌صورت شبانه روزی تلاش می‌کند تا در سالم‌سازی فضای مجازی از مصادیق مجرمانه غیراخلاقی، اقدامات موثر را پیگیری و اجرایی کند.

سردار سوسنی ادامه داد: از آحاد مردم تقاضا می‌گردد تا ضمن مراقبت و نظارت بر عملکرد و فعالیت فرزندان خود در فضای مجازی، هر گونه موارد مشکوک مجرمانه را با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی Cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی با کارشناسان پلیسی در میان بگذارند.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: شمیم عارفان »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288263 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 6975 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :