اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی انجام ۱۳ ماموریت پلیسی در استان سمنان/سارقان مساجد دستگیر شدند ...




انجام ۱۳ ماموریت پلیسی در استان سمنان/سارقان مساجد دستگیر شدند
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.mehrnews.com/news/5790001/انجام-۱۳-ماموریت-پلیسی-در-استان-سمنان-سارقان-مساجد-دستگیر-شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای صبح پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان بابیان اینکه طی هفته جاری نیروی انتظامی استان سمنان ۱۳ عملیات ویژه در سطح شهرهای استان به انجام رسانده است، ابراز داشت: این مأموریت‌ها در حوزه دستگیری قاچاقچیان سوخت، سارقان، اراذل و اوباش و افراد شرور و حمل فاقد مجوز و مواد مخدر می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه هدف از انجام این عملیات برقراری نظم و امنیت و برخورد با اخلالگران است، افزود: طی هفته گذشته بالغ بر ۲۰ نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه در مهمترین رویداد پلیسی سه سارق مساجد شاهرود دستگیر و به انجام ۱۳ فقره سرقت اعتراف کردند، ابراز داشت: فردی که با تاکسی پژو ۴۰۵ چهار کیلوگرم مواد مخدر از جاده‌های شمالی وارد شاهرود می‌کرد، دستگیر شد.

موقوفه‌ای ضمن بیان اینکه چهار هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در آرادان کشف و دو نفر دستگیر شدند در همین رابطه دو هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق از یک نیسان واقع در گرمسار مورد شناسایی قرار گرفت و راننده خاطی دستگیر شد، تصریح کرد: چهار سارق منزل در گرمسار دستگیر و این افراد به انجام پنج فقره سرقت اعتراف کردند.

وی ضمن بیان اینکه دو قاچاقچی احشام در میامی به دام پلیس افتادند و ۱۰۵ رأس گوسفند قاچاق از این دو کامیون کشف و ضبط شد، افزود: هزار لیتر سوخت قاچاق نیز از یک اتوبوس در حوزه شهرستان میامی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه با هوشیاری مأموران انتظامی زورگیر مهدی‌شهر مقابل پلیس به زانو درآمد، ابراز داشت: متهم دارای سوابق متعدد شرارت، درگیری، تهدید و فحاشی بود که به انجام چند فقره زورگیری در این شهرستان اعتراف کرده است.

موقوفه‌ای ضمن بیان اینکه دو شرور چاقو کش در کمترین زمان در دامغان به دام مأموران انتظامی افتادند، تصریح کرد: دو سارق سیم و کابل نیز مهماندوست دامغان دستگیر و این افراد به انجام ۱۱ فقره سرقت سیم و کابل اعتراف کردند.

وی ضمن بیان اینکه خرده فروش سابقه دار مواد مخدر در سمنان دستگیر شد، افزود: کشف موتور سیکلت سرقتی در مسیر گرمسار_ سرخه و توقیف دو هزار و ۳۷۸ کیلوگرم مرغ گوشتی خارج از شبکه در سرخه دیگر خبرهای پلیسی استان سمنان را در بر دارد.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: Anonymous »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288336 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 24147 1 هفته پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :