اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی اتفاق تلخ برای فوتبالیست معروف - سرقت از خانه آقای ستاره و کتک زدن زن او! ...
اتفاق تلخ برای فوتبالیست معروف -  سرقت از خانه آقای ستاره و کتک زدن زن او!
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی لینک منبع خبر:
https://www.khabarvarzeshi.com/news/414352/اتفاق-تلخ-برای-فوتبالیست-معروف-سرقت-از-خانه-آقای-ستاره-و-کتک

 به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، سه سارق نقاب‌دار در شبی که جاستین کلایورت مهاجم هلندی تیم فوتبال والنسیا در منزلش حضور نداشت، به خانه ایشان دستبرد زدند.

این سه نفر که گفته می‌گردد ممکن هست جزو 1 باند حرفه‌ای و سازمان یافته باشند، با اطلاع از اینکه بازیکن سابق رم برای همراهی والنسیا در سفر به مایورکا در منزلش نیست و سیستم امنیتی خانه ایشان نیز از کار افتاده، برای ورود به خانه‌اش نقشه کشیده بودند.

آنها در حالی که همسر بازیکن هلندی برای گرداندن سگ خود به خیابان‌های محله بتارا در شهر والنسیا رفته بود، کمین کرده و به محض ورودش به منزل، به ایشان حمله کرده و با متوسل شدن به ضرب و شتم به محل نگهداری اموال ارزشمند ایشان و همسرش از جمله چند ساعت گرانقیمت، جواهرآلات و لباس‌های قیمتی دسترسی پیدا کردند و آنها که مجموعاً ۱۶۰ هزار یورو می‌ارزیدند به سرقت بردند.

اتفاق تلخ برای فوتبالیست معروف/ سرقت از خانه آقای ستاره و کتک زدن همسرش

این اتفاق بسیار سریع و در مدت زمان تنها دو دقیقه به وقوع پیوسته و ظاهراً همسر کلایورت نیز دچار آسیب و جراحتی‌هایی جزیی شده هست.

پس از خروج سارقان از منزل، همسر بازیکن والنسیا با پلیس تماس می‌گیرد و معینات سارقان را که ظاهراً لهجه انگلیسی هم داشته‌اند، به آنها اعلام می‌کند.

طبق گزارش پلیس والنسیا، احتمالاً این سارقان جزو باندی حرفه‌ای و سازمان‌یافته می باشند که وضعیت زندگی بازیکنان فوتبال شاغل در اسپانیا را از طریق بررسی فعالیت‌های آنها در شبکه‌های اجتماعی به دقت زیر نظر دارند و مترصد فرصت برای حمله به منازل‌شان می باشند.  در واقع ماه آگوست سال گذشته نیز آنها به منزل سامو کاستی‌یخو که در همین منطقه بتاره واقع شده است، حمله کردند.

آوریل سال ۲۰۲۲ هم آنها به خانه شکوردان موستافی بازیکن لوانته، دیگر تیم شهر والنسیا دستبرد زدند.

google rating | reviews
4. ستاره - بازنگری سردبیر
اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی « خبرنگار: نازنین شمس »

Siteinc.ir logo کد خبر: « 1288644 »

اخبار ایران و جهان | خبر فوری | خبرگزاری سایت رسمی بازدیدها: 12343 5 شبانه روز پیش

« پیشنهاد ویژه برای شما »
سلام و عرض ادب ❤️ خدمت شما هم وطن محترم، قطعا شما نیز به کسب درآمد فوق العاده از اینترنت نیاز خواهید داشت ...

شما می توانید 30 تا 50 میلیون تومان در ماه، از اینترنت درآمد داشته باشید و شغل رویایی خودتان را بسازید ...

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بر روی بنر زیر کلیک بفرمایید :